T I M E S Türkiye

Home jasper

  

İnşaat sektorü sürekli değişiyor ve bu nedenle calişanlarin kendilerini sürekli yenilemesi gerekiyor.Günümüzde insaat şirketleri kaliteyi esas alarak ,mümkün olduğunca maliyeti düsük bir şekilde projeleri gercekleştirmek ve müşteriler de  mümkün mertebe en düşük maliyetle en iyi sonucu istiyorlar. Tüm bu beklentileri sağlamak için, gerek sektörde faaliyet gösteren firmalar, gerekse müşterilerin taleplerini  gerceklestirmek icin ,yetenekli ve standartlara uygun elamanlara ihtiyacimiz var.

Yeni cikan 2B ve Mütekabiliyet yasalari inşaat sektoründe büyük bir gelişme sağlayacaktır. Bunun yani sira yurtdışında üstlendiğimiz yeni projelerin sayisi gittikçe artıyor.Bu nedenle yeterli donanıma sahip olmak ve hazırlıklı olmak gerekmektedir. Ocak 2012 de yürürlüğe giren Mesleki Yeterlilik Belgesi inşaat sektoründe daha kaliteli çalışmamız için  bir başlangıçtır.


Tımes inşaat şirketleri; hükümet ve eğitim kuruluşlarının bu hedefe ulasabilmeleri icin, destek veren bir organizasyondur. 1985 yılında Hollanda’da kurulmuş olup, günümüze kadar 31 eğitim merkezi açmış bulunmaktadır. Hollanda ve Belçika’da faaliyet gösteren TIMES, eğitim merkezlerinin kuruluşlarinda  büyük katkı sağlamıştır. Bunun yanı sıra +40 yaş grubu için güncel eğitim programları ile  iş hayatına geri kazandırma fırsatı sağlamaktadır.

Bu başarıların temelinde güvenilir işbirliği ve altyapısı güçlü eğitim yer almaktadir. TIMES geçtiğimiz 30 yılda bunu göstermiştir.


Bilgi için tıklayın: